Welcome to SDA Winter Camp

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

I Move...Therefore I Am
Hello SDA Campers

Kontakt: camp@sdacamp.pl

Obserwuj nas

  • Polski
  • English
SDA Winter Camp 2018

Dojazd

Lotnisko (WRO) | ul. Graniczna 190 → Hotel GEM*** | ul. Mianowskiego 2B

Dworzec PKP | ul. Piłsudskiego 105 → Hotel GEM*** | ul. Mianowskiego 2B

Dworzec PKS | ul. Sucha 1-11 → Hotel GEM*** | ul. Mianowskiego 2B

FAQ

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST SDACAMP ?

Pomimo iż SDA CAMP to profesjonalne warsztaty taneczne prowadzone przez najlepszych choreografów pracujących na codzień z największymi gwiazdami USA, jest to doskonałe miejsce nie tylko dla tancerzy zaawansowanych, ale też tych dopiero stawiających swoje pierwsze kroki. Formuła warsztatów, autorski program sprawiają, że każdy może poczuć się jak w rodzinnym gronie.

CO ZROBIĆ BY ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM SDA CAMP?

To proste! Wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony w dziale ZAPISY. Od razu otrzymasz maila z informacją o przyjęciu rezerwacji – następnie w ciągu 4 dni należy dokonać wpłaty określonej w danej opcji zaliczki.  Co dalej? Prześlij do nas wypełniona i podpisaną kartę kwalifikacyjną, która dostaniesz również w mailu od nas, oraz dokonaj przelewu całej kwoty do dnia 6 stycznia 2018. Teraz pozostaje Ci już tylko odliczać dni do CAMPU!

JESTEM UCZESTNIKIEM CAMPU - CO TO ZNACZY I CO MI TO DAJE?

CAMP w całości skupiony jest na Twoich potrzebach. Jeśli więc wybrałeś już odpowiednią dla siebie OPCJE i spełniasz warunki uczestnictwa, nie musisz się martwić o nic więcej! Oprócz klas przypisanych do Twojego pakietu, otrzymujesz także całkowicie bezpłatny udział we wszystkich towarzyszących EVENTACH, ubezpieczenie, a także wszelką potrzebną pomoc i przede wszystkim masę pozytywnej energii! Jedyne o czym musisz pomyśleć, to dojazd do nas we własnym zakresie – jeśli jednak i tym nie chcesz sobie zaprzątać głowy, daj nam znać. Pomożemy 🙂

CZY PODCZAS SDA CAMP DOSTĘPNE SĄ POJEDYNCZE KLASY I MNIEJSZE PAKIETY ?

Naszym priorytetem od zawsze było komfort zajęć i ich jakość, dlatego też pojedyncze klasy i mniejsze pakiety, jeśli pojawiają się to w bardzo ograniczonej ilości i to dopiero przed samym wydarzeniem, kiedy jesteśmy pewni ostatecznej liczby uczestników i tego że nie będzie to miało wpływu na komfort brania zajęć. Dodatkowe miejsca noclegowe możliwe są do wykupienia w ramach dostępności i po wcześniejszym kontakcie z nami.

CZYM SĄ DRILL YOUR SKILLS - MASTER CLASSES ?

Każde z zajęć z serii Drill Your Skills – Master Class to osobna całość poświęcona konkretnemu aspektowi sztuki tanecznej, na którym uwagę skupi prowadzący je nauczyciel. Będąc specjalistą w danej dziedzinie każdy instruktor, poprzez odpowiednio skonstruowane zajęcia, w pełni zagłębi się w prowadzony temat, dzięki czemu Wy będziecie mogli uzyskać nową wiedzę. Aby zajęcia miały jeszcze bardziej intensywny charakter ograniczyliśmy liczbę uczestników tylko do 50 osób, aby nasi choreografowie w jak największym stopniu mogli skoncentrować się na każdym uczestników. Zajęcia te mogą zostać wykupione przez osoby które wykupiły pełną opcję Full Winter lub Workshops.

Zapisz się już dziś !

Pierwsze 50 osób otrzymuje promocyjną cenę

FreshMail.pl