Welcome to SDA Winter Camp

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

I Move...Therefore I Am
Hello SDA Campers

Kontakt: camp@sdacamp.pl

Obserwuj nas

  • Polski
  • English
SDA Summer Camp 2018

Dojazd

Dotarcie do miejsca w którym odbywać będzie się SDA SUMMER CAMP 2018 jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, macie bowiem do wyboru kilka możliwości:

Zorganizowany SDA BUS z WROCŁAWIA do SZCZYRKU i z powrotem (opcja rekomendowana)

Dla Waszego komfortu przygotowaliśmy niedrogą opcję dojazdu na warsztaty. Zorganizowany autokar wyruszy z Wrocławia do Szczyrku w dniu 16. sierpnia 2018, powrót natomiast datowany jest na 25 sierpnia 2018.

Wyjazd – 16 sierpnia 2018 | Wrocław – Szczyrk:

Zbiórka o godzinie 12:00, wyjazd o 12:30 – parking przy wzgórzu Andersa (od strony ul. Ślężnej ). Prosimy o punktualność.

Powrót – 25 sierpnia 2018 | Szczyrk – Wrocław:

Wyjazd z ośrodka około 10:00. Planowany przyjazd w okolicach godziny 14:00-14:30 na parking przy wzgórzu Andersa (od strony ul. Ślężnej ).

W razie pytań skontaktuj się z nami na camp@sdacamp.com

Przylot na lotniska w KRAKOWIE (KRK) lub KATOWICACH (KTW)

Najbliżej położone porty lotnicze w Krakowie (KRK) i Katowicach (KTW) znajdują się 1,5 godziny drogi od Szczyrku czyli miejsca gdzie odbywają się warsztaty. Nie musisz się jednak martwić, pomożemy Ci zorganizować bezpośrednio transport w atrakcyjnej cenie (dużo taniej niż oficjalne transfery lotniskowe). Jeśli potrzebujesz pomocy w tej sprawie skontaktuj się z nami na camp@sdacamp.com

Publiczny transport kolejowy i autobusowy.

SZCZYRK to bardzo popularna miejscowość turystyczna bardzo dobrze skomunikowana z każdym regionem Polski i nie tylko. Polecamy Wam skorzystanie z serwisu https://www.e-podroznik.pl aby jak najlepiej zaplanować swoją podróż. Serwis dostępny jest także w języku angielskim. Chętnie również służymy pomocą camp@sdacamp.com

FAQ

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST SDACAMP ?

Pomimo iż SDA CAMP to profesjonalne warsztaty taneczne prowadzone przez najlepszych choreografów pracujących na codzień z największymi gwiazdami USA, jest to doskonałe miejsce nie tylko dla tancerzy zaawansowanych, ale też tych dopiero stawiających swoje pierwsze kroki. Formuła warsztatów, autorski program sprawiają, że każdy może poczuć się jak w rodzinnym gronie.

CO ZROBIĆ BY ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM SDA CAMP?

To proste! Wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony w dziale OPCJE/REJESTACJA. Od razu otrzymasz maila z informacją o przyjęciu rezerwacji – następnie w ciągu 4 dni należy dokonać wpłaty określonej w danej opcji zaliczki.  Co dalej? Prześlij do nas wypełniona i podpisaną kartę kwalifikacyjną, która dostaniesz również w mailu od nas, oraz dokonaj przelewu całej kwoty do dnia 20 lipca 2018. Teraz pozostaje Ci już tylko odliczać dni do CAMPU!

JESTEM UCZESTNIKIEM CAMPU - CO TO ZNACZY I CO MI TO DAJE?

CAMP w całości skupiony jest na Twoich potrzebach. Jeśli więc wybrałeś już odpowiednią dla siebie OPCJE i spełniasz warunki uczestnictwa, nie musisz się martwić o nic więcej! Oprócz klas przypisanych do Twojego pakietu, otrzymujesz także całkowicie bezpłatny udział we wszystkich towarzyszących EVENTACH, ubezpieczenie, a także wszelką potrzebną pomoc i przede wszystkim masę pozytywnej energii!

CZY PODCZAS SDA CAMP DOSTĘPNE SĄ POJEDYNCZE KLASY I MNIEJSZE PAKIETY ?

Naszym priorytetem od zawsze było komfort zajęć i ich jakość, dlatego też pojedyncze klasy i mniejsze pakiety, jeśli pojawiają się to w bardzo ograniczonej ilości i to dopiero przed samym wydarzeniem, kiedy jesteśmy pewni ostatecznej liczby uczestników i tego że nie będzie to miało wpływu na komfort brania zajęć. Dodatkowe miejsca noclegowe możliwe są do wykupienia w ramach dostępności i po wcześniejszym kontakcie z nami.

CZYM SĄ DRILL YOUR SKILLS - MASTER CLASSES ?

Każde z zajęć z serii Drill Your Skills – Master Class to osobna całość poświęcona konkretnemu aspektowi sztuki tanecznej, na którym uwagę skupi prowadzący je nauczyciel. Będąc specjalistą w danej dziedzinie każdy instruktor, poprzez odpowiednio skonstruowane zajęcia, w pełni zagłębi się w prowadzony temat, dzięki czemu Wy będziecie mogli uzyskać nową wiedzę. Aby zajęcia miały jeszcze bardziej intensywny charakter ograniczyliśmy liczbę uczestników tylko do 50 osób, aby nasi choreografowie w jak największym stopniu mogli skoncentrować się na każdym uczestników. Zajęcia te mogą zostać wykupione przez osoby które wykupiły pełną opcję Full Winter lub Workshops.

Zapisz się już dziś !

Pierwsze 50 osób otrzymuje promocyjną cenę

FreshMail.pl