Welcome to SDA Winter Camp

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

I Move...Therefore I Am
Hello SDA Campers

Kontakt: camp@sdacamp.pl

Obserwuj nas

  • Polski
  • English

Eventy

Tej zimy przygotowaliśmy dla Was dwa wydarzenia stanowiące klasykę naszych Camp-ów, podczas których będziecie mogli dzielić czas z innymi uczestnikami Campu budując wspólnie nasze taneczne community.

Winter Party

Wiemy doskonale, że nie samymi zajęciami człowiek żyje, dlatego też klubowa impreza w stylu SDA Camp stanowi jak zawsze obowiązkowy punkt programu naszych wydarzeń. To właśnie ten moment, kiedy każdy z Was będzie miał okazję rzucić się w wir szalonej zabawy w klubie w gronie starych jak i nowo poznanych przyjaciół.

Q&A Night

Jeden z mentorów goszczący podczas jednego z ostatnich Camp-ów powiedział, że 'jeżeli chcesz rozwinąć się fizycznie, najpierw musisz rozwinąć się mentalnie, a Twoje ciało podążać będzie za tym rozwojem'. W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem dlatego spotkania Q&A zawsze stanowiły istotny element naszych warsztatów, przyczyniając się w ogromnym stopniu do poszerzania horyzontów obecnych na nim tancerzy.
Miejsce: Studio SDA, ul. Nabycińska 19, Wrocław
~ Franz Kafka ~

Najważniejsze są momenty to one definiują życie

Nasze Campy to nie tylko niezapomniane classy i niesamowici choreografowie, tworząc je chcieliśmy dać ludziom platformę do bycia ze sobą

FreshMail.pl