Welcome to SDA Winter Camp

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

I Move...Therefore I Am
Hello SDA Campers

Kontakt: camp@sdacamp.pl

Obserwuj nas

  • Polski
  • English

Eventy

Tego lata przygotowaliśmy dla Was dwa wydarzenia stanowiące klasykę naszych Camp-ów, podczas których będziecie mogli dzielić czas z innymi uczestnikami Campu budując wspólnie nasze taneczne community.

Welcome Party

16.08.2018 - 22:00 // Retrospektywa Pub
Mówią „jaki pierwszy dzień, taki cały rok” my mówimy „ jaka pierwsza impreza taki cały CAMP” dlatego też na pierwszy wieczór naszych warsztatów zaplanowaliśmy małe integracyjne party, które pomoże Wam poznać nowych znajomych. Być może jesteś z nami po raz pierwszy, a może jesteś z nami od początku to bez znaczenia, bowiem ta pierwsza impreza ma sprawić, aby każdy z Was poczuł się u nas jak w domu. Doskonale wiemy co zrobić, abyś już następnego dnia znał imiona kilkunastu nowych znajomych, a nasze sprawdzone patenty integracyjne sprawią że po salwach śmiechu poranna dawka brzuszków nie będzie konieczna. Nie zabraknie dobrej muzyki, powitalnego toastu i tego wszystkiego, co potrzebne aby pierwsze wrażenie w nowym miejscu było niezapomniane. Witajcie na SDA SUMMER CAMP 2018

Contemporary Meeting

17.08.2018 & 23.08.2018 - 21:30 - 23:00 // Dance studio
Bez wątpienia taniec współczesny i znajomość jego podstaw stanowią niezbędny element dla każdego profesjonalnego tancerza. Jest to także jeden z najbardziej inspirujących styli tanecznych pozwalający przesuwać granice wyobraźni. Chcąc dać Wam możliwość jego poznania przygotowaliśmy dla Was dwa wieczorne wieczorne eventy, w których taniec współczesny i Wy będą głównymi aktorami. Czekają na Was Contact Improvisation i Flow Partnering.

R&B Cosmic Party

18.08.2018 - 22:00 - 02:00 // Retrospektywa Pub
Każdy z nas marzy o podróży w kosmos i każdy z nas lubi dobrą muzykę. Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch rzeczy w jedno kosmiczne party z najlepszą muzyką R&B oraz klimatem prosto z kosmosu. Lecicie z nami ?

Keep Calm and Barbecue

19.08.2018 - 18:00 - 22:00 // Grill Bar
Z czym kojarzy Wam się wypad w góry ? Jesteśmy pewni że w myślach każdego z Was pojawiło się słowo „barbecue”, my myślimy tak samo. Dlatego podczas jednego z wieczorów, postanowiliśmy skorzystać z pięknego otoczenia Beskidu Śląskiego i zafundować Wam górskie barbecue z prawdziwego zdarzenia zamiast kolacji. Nie zabraknie pysznych smakołyków także ( będzie dla wegetarian i wegan. A do tego piękne otoczenie, gwieździste niebo i przyjaciele dookoła.

Dance Theory - Lecture & Party

20.08.2018 - 22:00 - 02:00 // Dance studio & Retrospektywa Pub
Ciężko zrozumieć taniec, bez zrozumienia jego historii, dlatego też przygotowaliśmy dla Was autorski wykład połączony z imprezą, którą poprowadzi znany w tanecznym środowisku Paweł „PITZO” Mazur. Tego wieczoru oprócz poznania historii, specyfiki poszczególnych styli tanecznych, na własnej skórze doświadczycie brzmień, o których opowie Wam PITZO. Bez wątpienia pozycja obowiązkowa dla każdego pracującego nad swoim rozwojem tancerza.

Show What You Got - Showcase Night

21.08.2018 - 22:00 - 00:00 // Dance studio
Osobiście jest to jeden z naszych ulubionych wieczorów, w którym bardzo wielu z Was uczestniczy i które zawsze zapamiętujemy na bardzo długo. Doskonale wiemy, że wielu z Was oprócz bycia uczniem, na codzień pełni rolę : nauczyciela, choreografa i twórcy realizując własne artystyczne wizje. Pragniemy je zobaczyć oraz dać Wam szansę na prezentację swoich dokonań przed innymi uczestnikami Campu oraz naszymi nauczycielami, tego wieczoru do Wy będziecie tymi którzy inspirują.

Q&A & Party Night

22.08.2018 - 22:00 - 02:00 // Dance studio & Retrospektywa Pub
Jeden z mentorów goszczący podczas jednego z ostatnich Camp-ów powiedział, że ``jeżeli chcesz rozwinąć się fizycznie, najpierw musisz rozwinąć się mentalnie, a Twoje ciało podążać będzie za tym rozwojem”. W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem dlatego spotkania Q&A zawsze stanowiły istotny element naszych warsztatów, przyczyniając się w ogromnym stopniu do poszerzania horyzontów obecnych na nim tancerzy.

Last Spaceship Party

24.08.2018 - 21:30 // Dance studio & Retrospektywa Pub
Nikt nie lubi pożegnań, my również za nimi nie przepadamy, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby ostatnia impreza przepełniona była śmiechem i napełniła Was energią do kolejnego naszego spotkania. Nie będziemy zdradzać tutaj szczegółów, ale czekać będzie na Was oprócz gigantycznej dawki znakomitej muzyki do białego rana, sporo dodatkowych atrakcji wywołujących uśmiech na twarzy. Będą gry, będą zabawy, będzie nostalgicznie, będzie refleksyjnie i mamy nadzieję, że magicznie, jak podczas każdego ostatniego wieczoru naszych Campów ostatnich lat.

Step Forward

20.08.2018 - 11:45 - 13:15 & 16:15 - 17:45 // Dance studio
SDACAMP wywodzi się z community. Wiele lat temu zaufaliście nam, dając szansę zrealizować jedno z naszych marzeń. Teraz my chcemy się odwdzięczyć tworząc STEP FORWARD. Dajemy możliwość DWÓM wybranym osobom POPROWADZIĆ ZAJĘCIA podczas SDA CAMP i zaprezentować się wszystkim uczestnikom i nauczycielom
~ Franz Kafka ~

Najważniejsze są momenty to one definiują życie

Nasze Campy to nie tylko niezapomniane classy i niesamowici choreografowie, tworząc je chcieliśmy dać ludziom platformę do bycia ze sobą

FreshMail.pl