Welcome to SDA Winter Camp

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

I Move...Therefore I Am
Hello SDA Campers

Kontakt: camp@sdacamp.pl

Obserwuj nas

  • Polski
  • English
SDA Winter Camp 2018

Warsztaty

Idea SDA Camp

SDA WINTER CAMP to autentyczna troska o rodzinną i ciepłą atmosferę. Staramy się, aby nasz Camp dawał jego uczestnikom wszystko to, czego potrzebują. Zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie, którym nas obdarzacie jest bezcenne, dlatego każdego roku modyfikujemy nasze założenia, aby spełnić Wasze oczekiwania. Obecność SDA w tanecznym community od kilkunastu lat i zdobyta w tym czasie wiedza „know how”, pozwala nam wierzyć iż nasza filozofia tworzenia Camp-a zagwarantuje Ci maksymalny rozwój oraz sprawi, iż przeżyjesz doświadczenie unikatowe, trudne do znalezienia gdziekolwiek indziej.

Love 0

Passion 0

Dlaczego my?

Co sprawia że SDA WINTER CAMP może dać tak wiele:

SDA WINTER CAMP to niezwykle intensywne, dające poczucie indywidualnego kontaktu z nauczycielami w pełni profesjonalne warsztaty taneczne (lustra, nagłośnienie, vibe)

SDA WINTER CAMP to nauczyciele, którzy jednogłośnie uznawani są przez taneczne community za wiodących pedagogów na świecie, każdego roku dobrani w taki sposób, aby dać Wam najlepsze lekcje.

SDA WINTER CAMP trwa aż 5 dni podczas których oprócz zajęć tanecznych odbywają się eventy, takie jak: panele dyskusyjne, Q&A, klimatyczne imprezy (bez jakichkolwiek dodatkowych opłat), a do tego zapewniamy Wam zakwaterowanie o wysokim standardzie.

SDA WINTER CAMP ma charakter międzynarodowy, a podczas warsztatów możecie spotkać tancerzy z Czech, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Izraela, Szwecji czy Japonii i Maroka co sprzyja wzajemnej integracji i wymianie doświadczeń.

SDA WINTER CAMP wymyka się stereotypom i utartym schematom starając się za każdym razem, zaskakując nawet tych którzy uczestniczą w naszej podróży od samego początku.

Magiczne liczby, mówiące same za siebie

Każdy uczestnik, choreograf i Camp to tysiące pięknych wspomnień i emocji. Z niecierpliwością czekamy na to co czeka nas tej zimy, jesteśmy pewni że będzie to niesamowity czas. Dołącz do nas.
1023
Tancerzy z całego świata
52
Choreografów
18
Zorganizowanych SDA Campów

Zakwaterowanie

Zmieniamy się dla Was, dlatego w tym roku pragniemy zaprosić Was do całkowicie NOWEJ LOKALIZACJI gdzie odbędzie się SDA WINTER CAMP 2018. Naszym priorytetem jest wasz komfort dlatego WSZYSTKO znajduje się w jednym kompleksie.

HOTEL GEM*** ul. Józefa Mianowskiego 2, 51-605 Wrocław

pokoje w trzygwiazdkowym hotelu ze śniadaniem

dostępne basen i sauna

urocza restauracja (możliwość wykupienia wyżywienia)

nowoczesna, klimatyzowana sala taneczna ze ścianą luster

szybkie WiFi

cały kompleks otoczony ogrodem i terenami zielonymi

piękne miasto WROCŁAW kilkanaście minut od lotniska oraz NAJLEPSI NAUCZYCIELE I STUDENCI NA ŚWIECIE

Jak dojechać?

Sprawdź najkrótszą drogę na SDA Winter Camp 2018

FreshMail.pl