Welcome to SDA Winter Camp

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

I Move...Therefore I Am
Hello SDA Campers

Kontakt: camp@sdacamp.pl

Obserwuj nas

  • Polski
  • English
SDA Summer Camp 2018

Warsztaty

Idea SDA Camp

SDA SUMMER CAMP to autentyczna troska o rodzinną i ciepłą atmosferę. Staramy się, aby nasz Camp dawał jego uczestnikom wszystko to, czego potrzebują. Zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie, którym nas obdarzacie jest bezcenne, dlatego każdego roku modyfikujemy nasze założenia, aby spełnić Wasze oczekiwania. Obecność SDA w tanecznym community od kilkunastu lat i zdobyta w tym czasie wiedza „know how”, pozwala nam wierzyć iż nasza filozofia tworzenia Camp-a zagwarantuje Ci maksymalny rozwój oraz sprawi, iż przeżyjesz doświadczenie unikatowe, trudne do znalezienia gdziekolwiek indziej.

Love 0

Passion 0

Dlaczego my?

Co sprawia że SDA SUMMER CAMP może dać tak wiele:

SDA SUMMER CAMP to niezwykle intensywne, dające poczucie indywidualnego kontaktu z nauczycielami w pełni profesjonalne warsztaty taneczne (lustra, nagłośnienie, vibe).

SDA SUMMER CAMP to nauczyciele, którzy jednogłośnie uznawani są przez taneczne community za wiodących pedagogów na świecie, każdego roku dobrani w taki sposób, aby dać Wam najlepsze lekcje.

SDA SUMMER CAMP trwa aż 10 dni podczas których oprócz zajęć tanecznych odbywają się eventy, takie jak: panele dyskusyjne, wykłady, Q&A, klimatyczne imprezy (bez jakichkolwiek dodatkowych opłat), a do tego zapewniamy Wam zakwaterowanie do wyboru o niższym oraz wyższym standardzie.

SDA SUMMER CAMP ma charakter międzynarodowy, a podczas warsztatów możecie spotkać tancerzy z Czech, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Izraela czy Szwecji co sprzyja wzajemnej integracji i wymianie doświadczeń.

SDA SUMMER CAMP wymyka się stereotypom i utartym schematom starając się za każdym razem, zaskakując nawet tych którzy uczestniczą w naszej podróży od samego początku

Magiczne liczby, mówiące same za siebie

Każdy uczestnik, choreograf i Camp to tysiące pięknych wspomnień i emocji. Z niecierpliwością czekamy na to co czeka nas tej zimy, jesteśmy pewni że będzie to niesamowity czas. Dołącz do nas.
1089
Tancerzy z całego świata
55
Choreografów
19
Zorganizowanych SDA Campów

Standard wyższy (segment C)

Standard niższy (segment AB)

Zakwaterowanie

Zmieniamy się dla Was, dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla zakwaterowanie w dwóch standardach. Naszym priorytetem jest wasz komfort dlatego WSZYSTKO znajduje się w jednym kompleksie:

Centrum Kongresów i Rekreacji ‚Orle Gniazdo’, ul. Wrzosowa 28a, 43-370 Szczyrk 

Pokoje o wyższym standardzie usytuowane są w wyremontowanym skrzydle ośrodka (segment C). Każdy z pokoi jest 2/3/4 osobowy, bardziej przestronny i wyposażony w większą, zmodernizowaną łazienkę oraz szafę.

Pokoje o niższym standardzie usytuowane w starszej części ośrodka (segment A/B). Każdy z pokoi jest 2/3/4 osobowy i wyposażony w łazienkę oraz szafę.

dostępne basen i sauna

pełne wyżywienie

nowoczesna, klimatyzowana sala taneczna ze ścianą luster

WiFi

balkony lub tarasy z pięknym widokiem na Beskid Śląski

fizjoterapeuta, kosmetyczka oraz sklep dostępne w kompleksie

strefa grillowa, klub, restauracja, kawiarnia oraz ogród

piękne turystyczne miasto SZCZYRK z dobrymi połączeniem z lotniska oraz NAJLEPSI NAUCZYCIELE I STUDENCI NA ŚWIECIE

Jak dojechać?

Sprawdź najkrótszą drogę na SDA Summer Camp 2018

FreshMail.pl